Kapsułki do prania – jakość i skuteczność

Kapsułki żelowe są bardzo wydajne i skuteczne w działaniu, dlatego bardzo często stosowane są przy codziennym praniu. Dobrej jakości kapsułki Purox color nie zawierają w swoim składzie szkodliwych fosforanów, dzięki czemu są one bezpieczne nie tylko dla ubrań, ale i również dla planety. Ich skoncentrowana formuła żelu bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie i przenika do ubrań eliminując uporczywy brud. Warto dodać, że producent i jego środki spełniają niemieckie standardy jakości.

Dwufazowe kapsułki, które eliminują brud

Dwufazowe kapsułki eliminują brud i nadają ubraniom przyjemny zapach. Ich stosowanie minimalizuje ryzyko uszkodzenia włókien w ubraniach. Dodatkowo środki te nie odbarwiają kolorowych ubrań, wręcz przeciwnie, zapewniają im należytą ochronę. Kolejną zaletą stosowania takich produktów jest fakt, że są one zamknięte w poręcznych opakowaniach a także że zajmują bardzo mało miejsca.

Żelowe kapsułki bezpieczne dla środowiska

Żelowe kapsułki do prania z tego sklepu, które są bezpieczne dla naturalnego środowiska, minimalizują ryzyko powstawania podrażnień skóry oraz zaczerwienień. Ich skład oparty jest na dobrej jakości surowcach, dzięki czemu można mieć pewność, że stosowane są najlepszej jakości środki czystości. Kapsułki te zawierają odpowiednią ilość detergentów, który uwalniany jest ze środka kilka minut po włączeniu pralki. Wysokiej jakości kapsułki:

  • Szybko się rozpuszczają,
  • nie niszczą włókien,
  • zapewniają ładny kolor ubraniom,
  • są zamknięte w poręcznych opakowaniach.