Zakup grzejników Purmo

grzejnik PurmoGrzejniki Purmo to jedne z najchętniej kupowanych grzejników w Polsce. Obecnie produkowane są w Rybniku. Zyskały renomę dzięki dość wysokim cenom i popularności w innych krajach. Mocno konkurują pod względem jakości z grzejnikami firmy Kermi.

Typy grzejników
Rozważając zakup grzejników Purmo, najlepiej skontaktować się z firmą bezpośrednio w celu uzyskania projektu i oferty cenowej, którą dodatkowo można będzie zestawić z konkurencją. Wyróżniamy wiele typów grzejników, każdy z nich posiada swoją specyfikę i nie nadaje się do każdego typu wnętrza, dlatego też tak ważna jest pomoc specjalisty. W ofercie Purmo znajdziemy grzejniki płytowe, łazienkowe, dekoracyjne, kolumnowe, konwektorowe, kanałowe, elektryczne, a także ogrzewanie podłogowe i system rurowy.

Grzejniki Purmo na tle konkurencji
Wśród klientów przeważają opinie, że grzejniki firmy Purmo i firmy Kermi nie różnią się jakościowo. Niektórzy wprawdzie doszukują się różnicy w kolorze (grzejniki Purmo są uznawane za bielsze), jednak są to niuanse.

Jeśli produkty nie różnią się mocno jakościowo, o ostatecznym wyborze często decyduje rekomendacja znajomych lub/i cena. Cenę zawsze warto negocjować, ponieważ rabaty przyznawane przez handlowców firm produkujących grzejniki sięgają nawet 35%.