Rodzaje wanien wolnostojących – na co zwracamy uwagę

Wanny wolnostojące w stylu minimalistycznym – wanny o prostych kształtach i gładkich powierzchniach, wykonane z matowych materiałów, takich jak beton czy kamień, idealnie pasujące do nowoczesnych i minimalistycznych łazienek.

Wanny wolnostojące w stylu retro – wanny o oryginalnych kształtach i kolorach, nawiązujące do lat 50. i 60. XX wieku, takie jak, na przykład, wanny z kolorowymi paskami czy wanny w kształcie jajka.

Różne style wanien – jedno znaczenie

Wanny wolnostojące https://www.reahurt.pl/produkty/23,wanny w stylu orientalnym – wanny z drewna, kamienia lub ceramiki, zdobione ornamentami i motywami zaczerpniętymi z kultury azjatyckiej, takie jak, na przykład, japońskie wanny z drewna hinoki.

Zresztą jest to ciekawy przykład wanny, która doskonale współgra z różnym kontekstem łazienki

Wanny wolnostojące w stylu nowoczesnym – wanny o futurystycznym wyglądzie, wykonane z metalu, szkła lub akrylu, z płynnymi i aerodynamicznymi kształtami.

Kupuj w sklepie, który daje Tobie wybór

Powinno to dać Ci pewną wskazówkę, jakie nietypowe style wanien wolnostojących są dostępne i jakie trendy mogą Cię zainteresować. Warto pamiętać, że wybór stylu wanny zależy przede wszystkim od Twojego gustu, stylu i charakteru łazienki, którą chcesz stworzyć.